Tichý Miroslav (Nětčice u Kyjova 1926 - 2011 Kyjov)
Stojící dívka, signováno vpravo dole M. Tichý, tuš/papír, 44 x 30 cm (Šm)
Provenience:
pozůstalost kyjovského sběratele JUDr. Ladislava Machýčka
25.05.2019 - 14:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Provenience:
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |